ВЕЛИКА КОЛЯДА

Відгомоніли Новорічно-різдвяні свята, на районному та обласному рівнях відбулися відповідні фестивалі. А заключним акордом став гала-концерт XVIII різдвяного фестивалю «Велика Коляда», який відбувся 22 січня в Храмі Пресвятої Євхаристії міста Львова. На запрошення організаторів, представляти наш край в цьому дійстві мав честь Довжанський Бетлегем.
Впродовж двох тижнів тут демонстрували свою майстерність професійні та аматорські співочі колективи з усієї України. Даний захід є традиційним і проводиться за підтримки Львівського міського голови Андрія Садового, який особисто був присутній на заключному концерті. Цьогоріч у виконанні учасників лунали колядки, щедрівки, віншування та інші різдвяні твори Закарпаття. Тож виступ нашого Бетлегему в цьому різдвяному святі був бажаним та очікуваним. Публіка тепло вітала закарпатських колядників, дякуючи їм за неповторний виступ.
Наш колектив вразив глядачів самобутньою сценкою, що передається з покоління в покоління, та колядками, які доносять місцеві автентичність та колорит. Неможливо передати надзвичайну атмосферу, яка панувала в стінах цього величного храму, де зібралося понад 700 учасників та глядачів цього чудового дійства.
За збереження, розвиток та популяризацію українських різдвяних традицій організатори заходу нагородили Дипломом Довжанський Бетлегем в складі: Пилипчака Василя, Батрина Владислава, Ільканича Василя, Ісака Івана, Лапко Юрія, Михайлюка Олександра, Фанти Василя, Чіжмадея Анатолія, Чіжмадея Василя, які достойно представили нашу громаду на такому представницькому заході.
Окремою подякою організатори відзначили Довжанського сільського голову Віктора Симканича, який відгукнувся на запрошення та підтримав колектив, організувавши його участь у заході.

P.S. Ми вдячні Боднар В.В., Салей І.В., Сивуля І.І., Романець В.М., які долучилися до забезпечення поїздки.