Зустріч з представником ТОВ «ЕКО-Ір» І.І.Бровді

Найбільш активна соціальна верства населення, - приватні підприємці. Ініціативні, самостійні та енергійні люди, які на свій страх і ризик знайшли свою справу, забезпечуючи необхідним свої сім’ї, поповнюють бюджети різних рівнів та нерідко створюють робочі місця для інших односельчан. Саме такі жителі нашого села були запрошені на сьогоднішню зустріч, що пройшла в залі засідань сільської ради.
Сільський голова Віктор Симканич організував зустріч суб'єктів, які займаються підприємницькою діяльністю на території нашого села, з представником ТОВ «ЕКО-Ір» І.І.Бровді. Поштовхом для зустрічі стало наболіле питання поводження з твердими побутовими відходами. Останнім часом накопилося чимало питань щодо роботи даної компанії, тож зустріч пройшла в формі активного діалогу. Було обговорено питання співпраці між «ЕКО-Ір» та суб’єктами підприємницької діяльності, механізм встановлення вартості послуг по вивезенню сміття. Спілкуючись із запрошеними, Віктор Михайлович наголосив, що локомотивом розвитку громади є підприємці та, разом з тим, вони повинні показувати приклад в поводженні з твердими побутовими відходами.
Також в ході зустрічі було обговорено зміни до Податкового кодексу, формування податків та зборів, що сплачуються до місцевого бюджету та інші питання, що турбують підприємців. Спільно намічено шляхи вирішення та домовлено, що подібні зустрічі стануть регулярними. Сільський голова, в свою чергу, закликав всіх до діалогу та співпраці.