В ДОВЖАНСЬКОМУ МІСЯЧНИКУ БЛАГОУСТРОЮ БЕРЕ УЧАСТЬ ОБЛАВТОДОР

Вже традиційно з настанням весняного тепла працівники Довжанської сільської ради приводять в належний стан територію скверу в центрі села. В акції «за чисте довкілля» взяли участь також колективи місцевих дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл та інших бюджетних установ та організацій. Та найприємнішим є те, що до акції «долучились» працівники дорожньої служби. Як і обіцяв громаді та активістам голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, ремонт доріг у Довгому розпочався в березні, хоча поки що в напрямку Довге-Іршава (вперше за останні десятилліття ремонт цієї ділянки дороги розпочався не з Іршави). Наступним етапом є дорога Свалява-Довге-Липча, зокрема багатостраждальні Кути, роботи на якій мали б розпочатися вже найближчим часом.