В Чистий четвер генеральне прибирання території – на завершальному етапі!

Вже більше місяця жителями нашого села, працівниками підприємств, установ, організацій, розташованих в Довгому, проводяться заходи з благоустрою та поліпшення санітарного стану населеного пункту. Також впродовж цього часу сільською радою організовувалися ліквідація стихійних сміттєзвалищ, прибирання узбіч, кюветів та прибережних смуг річок. Тож, за давньою християнською традицією, в Чистий четвер генеральне прибирання території – на завершальному етапі. Фінальним акордом місячника благоустрою стала висадка дерев клена гостролистого (форма шаровидна) на площі П’яц, що стало продовженням озеленення центру, яку започаткував минулого року сільський голова під час посадки ялинки.
Відрадно те, що цьогорічні дороговартісні саджанці були придбані за сприяння нашого місцевого підприємця Василя Немеша, що може слугувати хорошим прикладом для наслідування. Всім нам залишається бережно ставитись до посаджених дерев і вони милуватимуть око багато років.
Тільки разом ми можемо зробити своє рідне село кращим.