Робоча зустріч Віктора Симканича з очільниками підприємств лісової галузі

Село Довге здавна славиться своїми лісівничими традиціями та виконує роль центру лісової галузі Іршавщини. Своєю діяльністю лісогосподарські та лісопереробні підприємства, що розташовані на території нашого села, забезпечують роботою наших односельчан, формують імідж нашої громади.
Сьогодні в Довжанській сільській раді відбулася робоча зустріч керівника громади Віктора Симканича з очільниками підприємств лісової галузі ДП "Довжанське ЛМГ", ДП "Іршаваагроліс" та ТзОВ "ЕНО меблі ЛТД". Василь Ледней, Іван Фущич, Михайло Попик, Віталій Шрам разом з сільським головою обговорили ряд нагальних питань, які стосуються діяльності даних підприємств і турбують громадян, зокрема питання вивезення лісової продукції, що призводить до пошкодження лісових доріг та доріг в межах населеного пункту, що особливо гостро відчувається з настанням весни. По даному питанню учасники прийняли рішення про створення робочої групи з числа депутатів, членів виконкому, представників даних підприємств з метою визначення шляхів вирішення озвученої проблеми.
Також було обговорено питання лісозаготівель та забезпечення населення дровами в умовах збільшення на них попиту через зростання ціни на газ. Разом з тим обговорювалася необхідність випасання овець в державному лісовому фонді в межах земель Довжанської сільської ради.
Піднімали присутні й питання створення шкільного лісництва на базі однієї з місцевих шкіл, метою якого є навчання школярів лісівничим традиціям, залучення їх до проведення заходів з охорони лісу від пожеж, самовільних вирубок та інших лісопорушень, а також виховання бережного ставлення до природи.
Було домовлено про забезпечення посадковим матеріалом для проведення озеленення старого кладовища та долучення колективів лісових підприємств до акції «Чисте довкілля», привівши в належний стан лісовий фонд та прилеглі території даних підприємств.