Місячник благоустрою та поліпшення санітарного стану села

Весна уже настала, пригріло сонце та розтанув сніг, з-під якого, замість очікуваних перших квітів, появилися купи сміття. Останніми роками проблема забруднення наших вулиць, полів, берегів річок стає все більш актуальною та болючішою. Окремі території завалені сміттям настільки, що втрачають свою привабливість та красу.
На засіданні минулої сесії Довжанською сільською радою було прийнято рішення про проведення місячника благоустрою та поліпшення санітарного стану села. Не відкладаючи вирішення згаданої проблеми в «довгий ящик», сільським головою було організовано протягом цього тижня роботу з прибирання узбіч в напрямку Приборжавського, Броньки, Л.Поляни. Разом з тим, розпочато ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, які з’являються, як гриби після дощу.
Основними причинами такого стану речей є відсутність централізованого вивозу твердих побутових відходів в сусідній Липецькій Поляні, а також той факт, що чимало наших жителів не заключили договори з компанією, що займається вивезенням сміття з території нашого села. З 2200 дворогосподарств лише 1140 охоплено договірними відносинами з цією організацією, тож ситуація бажає кращого. В зв’язку з наведеним, звертаємось до наших односельчан, які ще не уклали відповідні угоди з ТзОВ «Еко-ІР», зробити це в найближчий час, звернувшись до сільської ради.
Варто зауважити, що робота з благоустрою нашого рідного села та прилеглих територій не є сезонною і потребує щоденної уваги. На кожному з нас також лежить відповідальність за належний стан довкілля. Тому закликаємо всіх долучитися до заходів і прибрати біля приватних угідь, будинків, закладів торгівлі, підприємств, установ і організацій, подаючи приклад своїм дітям та онукам, тим самим привчаючи їх до чистоти та порядку.
Тільки разом ми можемо зробити наше село чистішим та кращим!