Довжанська сільська рада
Офіційний портал
  • київський час
  • :
року
  • 00
  • :
  • 00
  • місцевий час

Санаторій «Боржава»

Санаторій «Боржава»
Бальнеологічний курортлікування мінеральними водами Закарпаття
Відпочинок в Закарпатті в санаторії «Боржава» - це ваш шанс на проведення своєї відпустки не тільки захоплююче, але і з неоціненною користю для здоров'я. Ви можете не тільки активно влаштовувати своє дозвілля, а й в цілому оздоровити свій організм. Щорічно більш ніж тисячі туристів вибирають санаторії в Закарпатті для того, щоб втілити свою мрію про тишу і затишок в реальність. Райський куточок, який дарує умиротворення і насолоду для душі, пропонує відпочинок високого класу.
Санаторій «Боржава» знаходиться в самому центрі Закарпатської області в мальовничому Іршавському районі. Тут природа показує свою силу в буяння фарб, величності пагорбів і гір, здивує різноманітністю флори і фауни. Тут - справжня Україна, справжня і така, якою ми звикли її бачити. Сама природа розпорядилася так, щоб саме в цій місцевості розташовувалися кращі санаторії в Закарпатті. Востаннє щедра земля дарує відпочинок, роблячи його незабутнім і не таким, як скрізь.
Ви побачите, що відпочинок в Закарпатті - це тихе дзюрчання річок, спів птахів щоранку, аромат квітів і лугових трав, чиста роса і спокійні вечора. Дихаючи кришталево-чистим повітрям, ви гарантовано відчуєте себе по-іншому, тому що він тут і правда чудодійний. Словами не передати всі ті принади, які відкриються перед вами в Україні, коли ви відвідаєте Закарпатті. Наш санаторій, розташований між невисоких пагорбів, манить і приваблює до себе зеленню і чистотою води.
У 2010 році санаторій «Боржава» заслужив звання кращого санаторного та лікувально-оздоровчого закладу України
КОНТАКТИ
Україна, 90154, Закарпатська область, Іршавський район,
с. Довге, вул. Січових Стрільців, 15
e-mail: borzhava@i.ua
Web: borzhawa.com
GPS: з 48.3816749 в 23.2875550
Skype: borzhawa (8.00 - 18.00 понеділок - п'ятниця)
Телефони:
+38 (031) 447-13-73
+38 (067) 310-53-03